Hodowla Psów Rasowych „LWIA ARKA” (FCI)

Golden Retriever

O hodowli

Hodowla Lwia Atka Rozwój miłości do psów rozpoczął się w 2003 r. gdy w naszym mieszkaniu na II piętrze, w budynku wielomieszkaniowym, zjawiła się „Pinia” - niewielka i pełna pozytywnej energii suczka rasy buldog francuski. Przeprowadzka na wieś, do samodzielnego domu, chęć cieszenia się psim towarzystwem, zamiłowanie do opieki nad nimi przyczyniły się do tego, że zajęliśmy się hodowlą psów i w 2006 r. została zarejestrowana w Chojnickim Związku Kynologicznym nasza

Hodowla Psów Rasowych „LWIA ARKA” (FCI)

Równocześnie w naszym domu pojawiła się „wielka złota przyjaciółka” – golden retriever o imieniu „Raja” – a ta rasa jest tak łagodna, czuła i chętnie służąca człowiekowi, że ... naturalnie zrodziła się miłość do retrieverów!

Hodowla Psów Rasowych „Lwia Arka” FCI jest niewielką hodowlą. Nasze szczeniaki od urodzenia są socjalizowane i przyzwyczajane do dzieci i innych zwierząt. Szczeniaki są rodowodowe, a wybieramy do rozrodu sprawdzone, zdrowe i silne reproduktory, mające w linii przodków wyjątkowe psy, doceniane na wystawach całego świata.