Hodowla Psów Rasowych „LWIA ARKA” (FCI)

Buldog Francuski

Szczenięta

W dniu 22 września 2019 r. urodziły się pieski buldogów francuskich.

Ojciec ROZMARYN Stellanova Poland (FCI), matka ARIKA Del Paco Vega (FCI). Pozostał jeszcze do rezerwacji ostatni śliczny, wesoły, uwielbiający kontakt z człowiekiem i śmiesznie poruszający się piesek ŁATEK.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli osobiście. Możemy na adres mailowy przesłać film ze szczeniętami lub więcej fotek.

ŁatekW dniu 17 listopada 2019 r. urodziły się pieski buldogów francuskich.

Ojciec ROZMARYN Stellanova Poland (FCI), matka AMAZING BOOGIE Number Wan Wan (FCI). Szczeniaczki są zdrowe, zadbane i dobrze karmione. Będą zaszczepione, odrobaczone, z książeczką zdrowia, wyprawką gotowe do odbioru w siedzibie naszej hodowli ok. 12 stycznia 2020 r.

Pozostały jeszcze do rezerwacji trzy pieski (jeden beżowy i dwa łaciate) i jedna suczka o białym umaszczeniu z czarnymi znaczeniami na łebku (na fotce solo).

Można rezerwować. Zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli osobiście.Piesek łaciaty HARNAŚ czeka na nowego Pana. Urodzony 29.01.2019 czyli ma 9 miesięcy. Ojciec ROZMARYN (Gucio), matka AMIRA Del Paco Vega (Rudzia).

Chodzi na smyczy, jest spokojny lubi pieszczoty, wesoły i zawadyjacki buldożek . Zaszczepiony - trzy szczepienia podstawowe i przeciw wściekliźnie), odrobaczony, z książeczką zdrowia, wyprawką CANIVERA i POPAS i już do odbioru w siedzibie naszej hodowli. Jest w pełni zdrowy, nigdy nie chorował, w świetnej kondycji, walory wystawowe, ale coś nie ma szczęścia do nowego Pana/Pani. Był już rezerwowany przez trzy osoby, ale zawsze musiały zrezygnować z powodów osobistych, z bólem serca, z HARNASIA. A piesek jest naprawdę wart przygarnięcia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli osobiście i obejrzenia pieska. Możemy na adres mailowy przesłać film.